Razpisujemo prosto delovno mesto z nazivom: strokovna delavka/delavec »Koordinator izvajanja preventivnega programa Mladinske delavnice v ljubljanski regiji«.

To delovno mesto obsega dela povezana z izvajanjem projekta »Mladinske delavnice« v ljubljanski regiji vključno z organizacijskim delom izvedbe samega programa, mentorskega dela s prostovoljci, po potrebi tudi izvedbe programa na terenu, sodelovanje pri usposabljanju novih prostovoljcev itd.

Delovno mesto bo prosto od 1.8.2021 dalje. Vendar bi radi, da uvajanje novega delavca/delavke opravimo še prej, po možnosti v mesecu juniju.

Naš program ima status javnega socialnovarstvenega programa.

Pogoji:

1. končana visokošolska izobrazba oz. stopnja VII/2 (magistrska po novem oz. univ. dipl. po starem) na področjih: psihologije, socialnega dela, pedagogike, socialne pedagogike, sociologije, teologije
  2. končano usposabljanje za izvajalce preventivnega projekta »Mladinske delavnice« in vsaj eno šolsko leto aktivnega izvajanja programa na terenu
  3. znanje angleškega jezika
  4. aktivno znanje in uporaba ustreznih računalniških programov (MC Office)
  5. prednost bodo imele_i tisti, ki imajo opravljen strokovni izpit na področju socialnega varstva

Vrsta zaposlitve: projektna zaposlitev z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.

Višina plače: plača je v skladu s standardi Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti RS, ki veljajo za socialnovarstvene programe za strokovne delavce VII. stopnje.

Prosimo vas, da zainteresirani_e svoje vloge (CV) pošljete: po navadni pošti na naslov: Društvo za preventivno delo, Tržaška 2, 1000 Ljubljana ali na naš e-mail naslov: drustvo.pd@guest.arnes.si
Najkasneje do vključno 31.5.2021.

Podaljšali smo rok za prijavo na razpis za prosto delovno mesto do vključno 7.junija 2021!